top of page

תקנון

* תקנון זה כתוב בלשון נקבה, ומתייחס לכל המינים במידה שווה.

אנא קראי בעיון את "התנאים וההגבלות" לפני ביצוע פעילות כלשהי (באמצעות האתר, הצטרפות כחבר, או רכישה) באתר זה (Nono & Dean) ולפני ביצוע הזמנה.
תנאים והתניות אלו הם חוזה מחייב בינך (הלקוחה) לביננו (Nono & Dean).

על ידי ביצוע ההזמנה את מסכימה לתנאים וההגבלות המפורטים להלן, ולכן אם יש לך שאלות לגבי דברים שאינך מסכימה איתם אנו מבקשות ממך לא להמשיך עם השימוש באתר זה לפני בירור איתנו.
תנאים אלה חלים על כל שימוש של הלקוחה בשירותי האתר (Nono & Dean).


פרטיות
 

מדיניות זו חלה על החנויות, האתרים, היישומים או תכונות האתרים שבהם את משתמשת או מתקשרת, וכן כל יישום לנייד שכולל קישור מורשה למדיניות פרטיות זו (יחד החנויות, אתרים ויישומים נקראים "השירותים'').
אנו מתחייבות כי כל שימוש במידע אישי שיאסף על ידנו יחייב את הסכמת הלקוחה (אלא אם כן נדרש מאתנו על פי דין).

ייתכן שנצטרך לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו, ואנו שומרות לעצמנו את הזכות לעשות זאת בכל עת.
אנחנו עושות את מיטב המאמצים להגן על הפרטיות של הלקוחות שלנו, עם זאת ייתכן ויהיו מקרים בהם אין באפשרותנו לעשות זאת.

 

דיוור אלקטרוני
 

אנו שולחות חומר שיווקי פרסומי לכל כתובות המייל שנשמרו באתר- בין אם בהרשמה לאתר, בהרשמה לניוזלטר, או במעמד תהליך רכישה באתר.
באפשרותך לבקש להסיר את כתובת המייל שלך מהמאגר באתר, ע"י בקשת הסרה בתוך המייל השיווקי שנשלח על-ידינו, או ע"י שליחת בקשה ישירה במייל לכתובת- hello@nonoanddean.com
במידה והסרנו את כתובתך מרשימת הדיוור, ולאח מכן ביצעת הרשמה מחודשת לאתר, כתובתך תוכנס באופן אוטומטי שוב למאגר הדיוור.

מידע כללי
 

• אנו שומרות לעצמנו את הזכות לעדכן "תנאים והתניות" אלה מעת לעת
• אנו שומרות לעצמנו את הזכות לעדכן את המחירים, המכירות וההצעות המיוחדות שלנו ולעצור אותם בכל רגע נתון ללא הודעה מוקדמת.
• על לקוחותינו להזין את הפרטים האישיים הנכונים על מנת להבטיח את הגעתן הבטוחה של החבילות. במקרים בהם יינתן מידע לא נכון לא נהיה אחראיות.
• התמונות המוצגות באתר נועדו להמחיש את המוצר. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לשמור על דיוק מקסימלי. עם זאת, הבדלים בצבע, בד, גדלים וכו' עשויים להופיע.
מגוון הפריטים שלנו נבחר ידנית, עם פריטים חד פעמיים ופריטים איקוניים שמקורם מהערים המסוגננות ביותר בעולם.
אנו שמחות לתת ללקוחותינו את היכולת לרכוש אופנה באיכות גבוהה ייחודית.

 

תשלומים


• האתר ימסור את המוצר רק כאשר התשלום המלא מועבר באמצעות כרטיס אשראי/קופון/GIFT CARD, לכתובתה של הלקוחה כפי שנמסרה באתר במעמד הרכישה, במועד שהוסכם על ההזמנה (אלא אם כן צוין אחרת באתר).
• אנו מבטיחות לספק את המוצר הנבחר כפי שמוצג באתר.

• תשלום המשלוח ישולם יחד עם התשלום הכולל.
• האתר לא יישא באחריות לכל עיכוב במסירה עקב כוחות חיצוניים.

• המוצרים שלנו מטופלים על ידי שירותי אספקה חיצוניים ואנחנו לא אחראיות על התנאים שלהם. מרגע שהחבילה נשלחת מהחנות הפיזית שלנו היא מוחזקת אצלם וכפופה לתנאים שלהם.
• אם החבילה נמסרת ולא נאספת על ידי הלקוחה, היא תישלח בחזרה אלינו. במקרה כזה התשלום עבור המשלוח לא יוחזר והלקוחה תצטרך לאסוף את החבילה מקיבוץ גבעת השלושה (בתיאום מראש) או לשלם את מחיר המשלוח שוב.

 

החזרות וזיכויים


חוק הגנת הצרכן מאפשר ללקוחה לבקש ולקבל החזר במסגרת של 14 יום ממועד התשלום או מסירתו של המוצר (לפי המאוחר מביניהם), ובתנאי שלא נערך כל שינוי ו/או הרעה במוצר, ולא נעשה בו כל שימוש.

הלקוחה תהיה זכאית להחזר כספי מלא ובתנאי שהתקבלה הודעה בתוך 48 שעות מקבלת המשלוח, על כוונתה להחזיר פריט/ים ממשלוח זה. יש לעדכן זאת בהודעה כתובה (בהודעת טקסט או במייל).

במידה ולא תתקבל הודעה על כוונתה להחזיר את הפריט/ים תוך 48 שעות, לא יינתן זיכוי כספי, אלא זיכוי למימוש באתר בלבד.

כל האמור כאן יהיה רק לאחר קבלת המוצר בחזרה בחנות הפיזית בגבעת השלושה, ובדיקת מצבו של הפריט. מתן הזיכוי ינתן ללקוחה עד 10 ימי עסקים מיום קבלתו בחזרה לידינו.

החזרת פריטים שנרכשו ע"י קופון או GIFT CARD תקנה זיכוי לרכישה באתר שווה ערך לפריט שהוחזר. לא יהיה החזר כספי על קופונים/GIFT CARD

החזר מוצר אינה כוללת החזרים כלשהם על משלוחים. על הלקוחה להעביר את המוצר שברצונה להחזיר בחזרה לחנות הפיזית בקיבוץ גבעת השלושה, ע"י משלוח בדואר רשום, או ע"י הגעה פיזית לגבעת השלושה, בתיאום מראש, במהירות האפשרית. עיכובים יכולים להביא לכך שלא ינתן זיכוי מלא ללקוחה.

  

קניין רוחני
 

האתר, כמו גם כל המידע כולל עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה כולל גרפיקה, וידאו, תמונות, טקסטים, קבצים להורדה וכל חומר אחר המוצג באתר שייכים אך ורק לאתר www.nonoanddean.com ומהווים קניין רוחני בלעדי של טלי דברת ואלה מילת (בעלות האתר) ואין לעשות בהם כל שימוש ללא אישור מראש ובכתב מאיתנו.
בנוסף, אינך רשאית להפיץ, לפרסם, להעתיק או לשכפל קטעי קוד, גרפיקה, סימני מסחר או כל מדיה או תוכן אחרים ללא אישור מראש ובכתב מאיתנו.

bottom of page