top of page

שאלות ותשובות

 • למה לקנות יד-שניה?
  כשאתם קונים יד שניה אתם מסייעים בהאטת תעשיית האופנה, שהפכה בעשור האחרון לתעשייה מזהמת, ששמה דגש על כמות ומהירות על חשבון איכות הבגד ושמירה על הסביבה. בחנויות יד שניה אפשר לקנות בגדים איכותיים, במצב מצוין, שכמעט ולא מורגש עליהם שנלבשו בעבר. מוזמנים לקרוא עוד כאן
 • מאיפה הבגדים מגיעים אליכן?
  אנו רוכשות פריטי יד שניה בעיקר מעמותות ללא מטרות רווח, גם בארץ וגם בחו"ל. בנוסף אנו מקבלות בגדים מקהל לקוחותינו. ניתן לקרוא על תהליך המסירה כאן. כל הבגדים בחנות עברו סינון מוקפד ביותר שלנו, כאשר הדגש עבורנו בבחירת הפריטים הוא על איכות ומצב הבגד. בחנות תמצאו בגדים ממותגים נחשבים מרחבי העולם, בעיקר פריטים שהם על-זמניים כך שיתאימו לאופנה של היום וגם לזו של מחר. כל הבגדים עוברים כביסה וגיהוץ, מצולמים ומועלים לחנות האתר.
 • האם הרכישה היא רק אונליין?
  החנות הינה חנות אינטרנטית, והרכישה בחנות היא באתר. יחד עם זאת, ישנה אפשרות להגיע אלינו לסטודיו, בקיבוץ גבעת השלושה, בתיאום מראש, על-מנת למדוד ולרכוש פריטים במקום.
 • איך הבגדים מתומחרים?
  כל בגד מתומחר לפי מספר פרמטרים- מצב הבגד, המותג, ומה מחיר פריט כזה או דומה לו חדש. אנו מחזיקות פריטים ממותגים בסקלת מחירים רחבה, וניתן למצוא פריטים זולים או יקרים, הכל בהתאם למותג ולמצבם. ככלל, כל הבגדים באתר, למעט קטגוריית האאוטלט, הינם ללא כתמים, חורים או פגמים בבגד.
 • לפי מה נקבעות המידות באתר?
  כל המידות מתייחסות לגיל- לדוגמה מידה 3 תתאים לגיל 3, מידה 16 תתאים לגיל 16. המידות הרשומות בכל מוצר הן נגזרת של המידה הרשומה בתווית הבגד. במידה והמידה הרשומה בתווית אינה מתייחסת לגיל, אנו בודקות לפי סרגל המידות של אותו המותג, ומציגות את מידת הגיל התואמת- לדוגמה במותג מסויים רשומה המידה XS (מידת ילדים, לא מבוגרים)- לפי סרגל המידות של אותו מותג, זו מידה שמתאימה לגיל 6-7, וכך בשם המוצר תופיע המידה הזו של הגיל, ולא המידה XS במקרים בהם אין תווית כלל, אנו מחפשות פריטים דומים בצורה ובגודל שעליהם כן מופיעה תווית מידה, ואז רושמות עבור המוצר ללא מידה, את המידה שאנו משערות שעבורה הפריט יתאים.
 • איך אדע שהמידה מתאימה?
  לכל פריט הוספנו פירוט מלא הכולל את המותג ואת המידה כפי שהיא רשומה על תגית הבגד. לעיתים ישנם פרטים נוספים כמו מידת גובה עבורה הפריט מתאים. ניתן כמובן לפנות אלינו לעזרה והתייעצות לגבי פריט מסויים עליו ישנה התלבטות.
 • אם טעיתי במידה, או הפריט אינו מתאים, האם ניתן להחזיר פריטים לחנות?
  לא תמיד קולעים בול. אנחנו מאפשרות החזרת פריטים לחנות ובתנאי שלא נעשה בהם כל שימוש, והם במצבם המקורי כפי שקיבלתן אותם מאיתנו. לפרטים נוספים הקליקו כאן
 • מה איכות הבגדים באתר?
  כל הבגדים באתר עברו בקרת איכות קפדנית על-ידינו, במטרה להביא לכן פריטים ללא כתמים, חורים, ופגמים. לא מעט מהפריטים באתר נשמרו כאילו לא נלבשו כלל. בקטגוריית האאוטלט תמצאו פריטים שיש בהם פגמים מסויימים, לרוב כמעט ולא מורגשים. בכל פריט בקטגורייה זו תמצאו תיאור מדוייק של הפגם בפריט כולל צילום שלו. כל הבגדים באתר עברו כביסה וגיהוץ, ומגיעים אליכם נקיים ומחודשים.
 • קיבלתי גיפט-כארד במתנה. איך אוכל לנצל אותו?
  תתחדשי! את יכולה לרכוש כרגיל באתר, ובסיום הקניה, במעמד התשלום, תסמני תשלום בגיפט-כארד. לכל גיפט-כארד יש קוד ייחודי שלו אותו יש להכניס לאחר סימון תשלום בגיפט-כארד.
 • רכשתי מוצר עם גיפט-כארד שברצוני להחזיר. האם אקבל כסף בחזרה?
  לא. החזרת מוצרים שנרכשו בגיפט-כארד תזכה אתכם בזיכוי לרכישה בתוך החנות בלבד.
 • יש לי בגדים שקטנים על הילדים שלי. האם אתן מקבלות בגדים למכירה בחנות?
  כן! אנו מזמינות אותך לקרוא על כך כאן
 • מה אקבל בתמורה עבור הבגדים שמסרתי לכן?
  אנו עוברות על כלל הפריטים שמסרתם ומתוכם בוחרות רק את מה שאכן מתאים לאתר. התמורה שתקבלו הינה הנחה חד-פעמית לרכישה באתר. גובה ההנחה ייקבע בהתאם לכמות הפריטים הסופית שנבחרה להיכנס לאתר. ניתן לוותר על ההנחה, ובמקומה נתרום בשמכם לעמותת ילדים בסיכוי- המועצה לילד החוסה
 • האם אתן משתמשות בשקיות ופלסטיק באריזות שלכן?
  אנחנו משתדלות להשתמש בכמה שיותר חומרים ממוחזרים. הנייר עליו מודפסות הגלויות שלנו הוא נייר ממוחזר. שקיות השילוח בדואר הן מפלסטיק ממוחזר. גם הנייר משי איתו אנו עוטפות את הבגד, הוא מנייר ממוחזר. אין תגיות של החנות על הבגדים כדי למנוע בזבוז. השתדלנו לחשוב על הכל, אבל כמובן שאם פספסנו משהו, או שיש לכן/ם הצעות נוספות, נשמח לשמוע.

לא מצאת׋ תשובה לשאלה שלכ׋?

יש לכ׋ שאלה נוספת שלא מופיעה כאן?

 מוזמנ׊׉ לכתוב לנו כאן ונחזור אליכ׋ בהקדם 

bottom of page